Közönségdíjas A temetetlen halott

Népszerű történelem

2005. november 28. - filmhu
Közönségdíjas A temetetlen halott
Mészáros Márta A temetetlen halott című filmje a közönség díját nyerte el szombat este Pessac-ban, a történelmi filmek fesztiválján, adta hírül a Filmunió. A Nagy Imre-film francia premierje kapcsán Mészáros Márta részt vett a l’Histoire magazin szervezte „Európa, egy szenvedély története” címmel tartott kerekasztal beszélgetésben; vendége volt a francia közszolgálati rádiónak és más fontos médiumoknak is.
 
 
 
 
Kapcsolódó anyagok
A szombat este véget ért bukaresti DaKino rövidfilm versenyen két magyar filmet is díjaztak: a rövidfilm kategória fődíját Kenyeres Bálint Before Dawn című filmje nyerte el, M. Tóth Géza Maestro című animációja, pedig a zsűri különdíjával tér haza.

Címkék

hír



benji72 - 2012. január 15. 12:44

Filmíró napok a Millenárison: elsőként a sorozatírásról

Filmsorozatok? Nagyon kevés az olyan magyar sorozat, amelyik nem bukik meg már az első négy adás alatt. Olyannak tűnik, mintha nem lennének jó magyar forgatókönyvírók. Pedig pont a napokban olvastam a[...] forum
csuja - 2012. január 6. 20:28

Kinevezték az NKA új kuratóriumi tagjait

Bakos Editen és Kálomista Gáboron kívül nem látok egy filmszakmában dolgozó kurátort sem. Jól látom? forum
Banyuss - 2011. december 13. 17:08

FILMES OKTATÁS!!!

21 éves, főiskolás lány vagyok, mozgóképkultúra-médiaismeret szakon tanulok, emelt szintű mozgókép érettségivel rendelkezek. Oktatást, felkészítést vállalok médiás érettségire, gyakorlati felvételikre[...] forum
Best of