Komoly dolgok

tévéfilm 70 perc,
dráma , vígjáték színes magyar

Stáb

rendező Szabó Szonja (Szabó Csilla)
  operatőr Domokos Balázs
  vágó Duszka Péter
     
     
további stábtagok további stábtagok

Szereplők

Szonja Móga Piroska
  Gergő Goitein Gergő
  Lambert Tóth Lambert
  Péter Terhes Sándor
  Géza Gáspár Tibor
     
     
  bemutató 2011. február 11.
     

Szinopszis

A film középpontjában nem maga a történet, hanem inkább egy életérzés áll: három fiatal felnőtté válásának komoly és kevésbé komoly epizódjait meséli el.

Cselekmény címkék

lakodalom, no budget
Értékelés
 
0 szavazat
kép
filmhu/2009_11/komolydolgok_460_5.jpg
filmhu/2009_11/komolydolgok_460_4.jpg
filmhu/2009_11/komolydolgok_3_460.jpg
filmhu/2009_11/komolydolgo_460_2.jpg
filmhu/2009_11/komolydolgok_460_1.jpg

Kapcsolodó cikkek
Ha szeretnéd, hogy Te, a Céged vagy a Filmed megjelenjen a HMDb adatbázisában, ill. a filminhungary-n, akkor lépj kapcsolatba velünk: info@forum.film.hu Ha hibát vagy szerzői jogokat sértő tartalmat találtál, írj nekünk!
Csinos nő. Az a szexisen hervadó fajta.

DOSSZIÉ
Cannes 2012
Magyarok a 65. cannes-i fesztiválon: Stalter Judit, Pálfi György, Divinyi Réka, Dettre Gábor, Szabó Simon, Géczy Dávid és Dombrovszky Linda a Croisette-n. bővebben

Article ikonCannes: Új arcélek

ScotyPipec - 2012. május 18. 15:28

Pálfi György alkotása meghívást kapott a Cannes-i klasszikusok közé

Jó, de ezen a filmen nem volt utómunka. :-) És ki mondta egy szóval is, hogy Eszterházy lenyúlása nem problémás? forum
v79benno - 2012. május 12. 16:58

Az ajtó

Sajnos nem több, mint szentimentális illusztráció a könyvhöz, egy tévéfilm minőségében. Érthetetlen, hogy sikerült ebből a remek alapanyagból ennyire NEM csinálni filmet... Nehéz is megmondani, m[...] forum
Minovics - 2012. május 1. 17:04

A szerdai gyerek-et támogatja a Media Program

off Miért vettétek le a fórum ajánlót a címlapról? forum
Vedd meg!