Áldott állapot

játékfilm 28 perc,
színes magyar

Stáb

rendező Soós Péter
  forgatókönyvíró Rátki Péter
  operatőr Csukás Sándor
     
  zene Nagy Ádám
     

Szereplők

ifj. Orbán Tibor
  Németh Mónika
  Elek Ferenc
  Stohl András
  Ullmann Mónika
     
további szereplők további szereplők

Szinopszis

Mai huszonévesek Budapesten. Tamásnak hamarosan kiadják a rock-lemezét. Már csak 100.000 forint kellene. Bemegy az édesapjához a detoxikáló utókezelőjébe, de csak a gépkocsijának a kulcsát képes elhozni. Élettársának furcsa érzései támadnak, amit hamarosan egyértelműsít: áldott állapotban van. Elmegy az édesanyjához, hogy pénzt szerezzen abortuszra, de elhagyja a pénzt egy buszon. Közben Tamás beugrik a bátyja zenekarába, amiért is 100.000 forintot kaphat kölcsön, de ez nem jön be. Eladja az autót, de ez is balul sül el.

Értékelés
 
0 szavazat
kép
Nincs kép
Videó
Nincs videó

Linkek

Port.hu
Ha szeretnéd, hogy Te, a Céged vagy a Filmed megjelenjen a HMDb adatbázisában, ill. a filminhungary-n, akkor lépj kapcsolatba velünk: info@forum.film.hu Ha hibát vagy szerzői jogokat sértő tartalmat találtál, írj nekünk!
- Elintézem őket.
- Elintéz! Szóval elintézel minket! Tudod, az elődeidben több tisztelet volt!

DOSSZIÉ
Cannes 2012
Magyarok a 65. cannes-i fesztiválon: Stalter Judit, Pálfi György, Divinyi Réka, Dettre Gábor, Szabó Simon, Géczy Dávid és Dombrovszky Linda a Croisette-n. bővebben

Article ikonCannes: Új arcélek

ScotyPipec - 2012. május 18. 15:28

Pálfi György alkotása meghívást kapott a Cannes-i klasszikusok közé

Jó, de ezen a filmen nem volt utómunka. :-) És ki mondta egy szóval is, hogy Eszterházy lenyúlása nem problémás? forum
v79benno - 2012. május 12. 16:58

Az ajtó

Sajnos nem több, mint szentimentális illusztráció a könyvhöz, egy tévéfilm minőségében. Érthetetlen, hogy sikerült ebből a remek alapanyagból ennyire NEM csinálni filmet... Nehéz is megmondani, m[...] forum
Minovics - 2012. május 1. 17:04

A szerdai gyerek-et támogatja a Media Program

off Miért vettétek le a fórum ajánlót a címlapról? forum
Vedd meg!